REKLAM

LANGUAGE

En Son Ziyaretçiler

21.07.18
kenancete
09:11:01
offline
21.07.18
coolbeykus
13:40:59
offline
20.07.18
cetingo...
1 gün
offline
19.07.18
aysee4154
2 gün
offline
19.07.18
aysee
2 gün
offline
Daha çok bilgi göster  

Çevrimiçi Kullanıcılar

> Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

> Çevrimiçi Üyeler: 0

> Toplam Üye Sayısı: 716
> En Yeni Üye: aysee4154

Kısa Mesajlar

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

18-03-2018 10:32
Anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

17-03-2018 21:25
Tamamdır. Başarılar dilerim Kenan Öğretmenim . Hayırlı uğurlu olsun.

16-03-2018 13:02
Teşekkür ederiz, ancak bir daha bu tip link paylaşımı yapmazsanız seviniriz.

14-03-2018 10:33
Mükemmel bir site teşekkürler Paykasa al herşey için.

27-12-2017 06:29
teşekkürler kenan hocam...

Kısa mesajlar arşivi

Bot Şaplak Panel

> Son Kontrol: 22.07.18
> Spam sayısı: 0
> Son Kontrol Eden: 861

SİTE İÇİ ARAMA YAPIN...

YOUTUBE KANALIMIZ

Değerli arkadaşlar. Tüm çalışmalarımızı sitemizde barındırdığımız gibi aynı zamanda YOUTUBE üzerinde de bir kanal oluşturduk. Dileyenler eğitim videolarımızı oradan da takip edebilirler.

YOUTUBE KANALIMIZ...

APOWERSOFTYazdırBilgisayar ekranınızı kayıt etme aracıdır. Kullanımı ise oldukça basittir. Dilerseniz bilgisayarınıza indirerek program gibi, dilerseniz de siteye girdiğiniz anda kayda başla tuşuna basarak başlayabilirsiniz. Kayda başla dediğinizde sizden basit bir eklenti indirmenizi isteyecek. Bueklenti bilgisayarınıza kurulduktan sonra ise kayıt menüsü bir pencere şeklinde görünecektir.
Bu pencerenin kenarlarından kayıt etmek istediğiniz alanı pencere kenarındaki karelere farenizin sol tuşuna basarak sürükleme yöntemi ile belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra altındaki ekran görüntüsünün üstüne tıklayarak ekran veya web kamerası seçeneklerinden ekran sekmesini seçin. Hemen yanında mikrofon sekmesinden kendi sesinizi de kayıt etmesini istiyorsanız, sistem sesi ve mikrofon sekmesini seçmelisiniz. Sadece bilgisayardaki sesi istiyorsanız da sistem sesi sekmesini seçebilirsiniz. Hemen yanında mektup zarfı benzeri yerden dilerseniz pencere sekmesini sağa sola çekmek yerine tam ekran kaydet tuşu mevcuttur. Yanındaki kişiselleştir yazan yerden ise dilerseniz ekranı kaydetmesi gereken alanı elle de girebilirsiniz. Ben genelde elle belirliyorum bu alanı. Çark şeklinde olan sekmeden ise videonun bilgisayarınızda kaydedilmesini istediğiniz yeri belirleyiniz. Burada da genelde ben masaüstünü gösteriyorum. Ayrıca dilerseniz kaydet beklet durdur gibi özellikleri tuşlara da kısayol olarak atayabilirsiniz buradan. Hemen yan sekmesinde ise kaydediyor sekmesi vardır. Buradan da video formatını, fare stilini, )yani ekranda fareye tıkladığınızda nereye tıkladığınız belli olsun diye tıklama alanı belli olsun mu, olmasın mı ayarı) ses ayarı gibi özellikleri ayarlamanız da mümkündür. Ayar sekmesinin yanında bulunan daire içindeki eksi ve artılar ise, eksi çalışmaya devam etsin ama görünmesin, artı ise programı kapat ayarıdır.

Bir ucu yanar vaziyette olan sekmede ise ücretsiz video indirici, ses kaydedici gibi daha farklı araçlar için linkler bulunmaktadır.

Son olarak ilk yaptığımız program ayarlarını bir dahaki seferlerde yapmak zorunda değilsiniz. Web sayfasında kaydet butonuna bastığınız an,kaydetme menüsü görünecektir...

Aracı tam olarak test etmedim, ancak herhangi bir kayıt süresi var mıdır bilmiyorum, Eğer kullanan arkadaşlarımız varsa bu başlık altında yorumlara yazarlarsa tüm kullanıcı arkadaşlarımızı bilgilendirmiş olurlar. İyi kullanımlar... Tavsiye : Mustafa ATLI öğretmenimizdir...

Web sitesine gitmek için tıklayınız...

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.

Oylama

Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.

REKLAM