REKLAM

LANGUAGE

En Son Ziyaretçiler

21.07.18
kenancete
09:15:49
offline
21.07.18
coolbeykus
13:45:47
offline
20.07.18
cetingo...
1 gün
offline
19.07.18
aysee4154
2 gün
offline
19.07.18
aysee
2 gün
offline
Daha çok bilgi göster  

Çevrimiçi Kullanıcılar

> Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

> Çevrimiçi Üyeler: 0

> Toplam Üye Sayısı: 716
> En Yeni Üye: aysee4154

Kısa Mesajlar

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

18-03-2018 10:32
Anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

17-03-2018 21:25
Tamamdır. Başarılar dilerim Kenan Öğretmenim . Hayırlı uğurlu olsun.

16-03-2018 13:02
Teşekkür ederiz, ancak bir daha bu tip link paylaşımı yapmazsanız seviniriz.

14-03-2018 10:33
Mükemmel bir site teşekkürler Paykasa al herşey için.

27-12-2017 06:29
teşekkürler kenan hocam...

Kısa mesajlar arşivi

Bot Şaplak Panel

> Son Kontrol: 22.07.18
> Spam sayısı: 0
> Son Kontrol Eden: 861

SİTE İÇİ ARAMA YAPIN...

YOUTUBE KANALIMIZ

Değerli arkadaşlar. Tüm çalışmalarımızı sitemizde barındırdığımız gibi aynı zamanda YOUTUBE üzerinde de bir kanal oluşturduk. Dileyenler eğitim videolarımızı oradan da takip edebilirler.

YOUTUBE KANALIMIZ...

FLİPGRİDYazdır

Flipgrid gerekten dikkate değer bir ters yüz sınıf aracıdır. Ücretsiz versiyonunda sadece tek sınıf için bir sayfa oluşturabiliyor ve blog sayesinde de öğrencilerinizle iletişim kurabiliyorsunuz. Öğrencileriniz size video olarak cevap verebiliyor ve kullanımı çok kolay ve hızlı. Ücretsiz versiyonda maalesef video süresi 1.30 dakika ile kısıtlı. Ücretli versiyonu ise eğitimciler için yıllık 65 dolar. Ve çok fazla özellik mevcut içerisinde. Sınırsız sınıf oluşturma da buna dahil. Bu işi ciddi manada yapmak isteyenler için ideal bir araç.

İlk olarak anasayfada Create Free Account yazan yere tıklayarak üye olun. Üyelik fazla bilgi gerektirmemektedir. İsim,soyisim,mail ve şifre istiyor. Altta hesap tipini Free bırakın ve altında sınıf seviyenizi belirleyin. ve okulunuzun ismini de yazın(tam isim yazmak zorunda değiliniz). Üye olduktan sonra admin login ile giriş yapın ana sayfadan. Direk de giriş yapabilir.

Giriş yaptıktan sonra New Grid diyerek sınıf sayfanızı oluşturun.Açılan sayfada Grid Name yazan yere sınıf sayfanızın ismini yazın. hemen altında güvenlik sekmeleri mevcut. Dilerseniz sınıf sayfanıza sadece öğrencilerinizin girmesini istiyorsanız Password Protection aktif edin ve altta sayfaya giriş şifresini belirleyin. Tabii farklı ayarlar da orada mevcut. Yeni yazı eklendiğinde beni mail ile haberdar et gibi ayarlar da mevcut. En altta sınıf sayfanıza resim de ekleyebiliyorsunuz.

Sayfa oluşturulduktan sonra size sayfa linkini veriyor. Hemen alta indiğinizde ise new topic yazan yere tıklayarak sayfada görünecek mesaj veya ödev örneklerinizi eklemeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda video kayıt süresi bir buçuk dakikadır. video yükleyebilir veya youtube üzerinden de video çekebilirsiniz sayfaya.

Bunları oluşturduktan sonra öğrencileriniz cep telefonlarına flipgrid uygulamasını yüklemeliler ve sizden aldıkları grid kodunu girdikleri anda sizin sayfanıza giriş yapmış olurlar. Ve size kendi video cevaplarını yollayabilirler. Sistem ayrıca sayfaya giren ve cevaplayanların basit bir istatistiğini de vermektedir.


SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

GOOGLE PLAY UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

APPSTORE UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.

Oylama

Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.

REKLAM